Kolář Jiří (Protivín 1914 - 2002 Praha)
Bez názvu, monogramováno a datováno vpravo dole JK 73, na zadní straně signováno a datováno J. Kolář 93, koláž/papír, 27 x 47 cm, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Östereich 1931 Nr. 524-29 (Österr. Dichter) einheitlich
- (*) - Dt. Reich 1935 OSTROPA-Block,
- Walzenkrug "Biertrinker", Gmunden, Oberösterreich, 1. Hälfte 19. Jahrhundert
- PKW "Ford Galaxy 2.0 EcoBlue SCR Titanium Automatik",